Popularne nagrania z webinary fizjoterapii dziecięcej

Popularność nagrań webinarów z fizjoterapii dziecięcej

Tyle osób obejrzało już webinary FizjoSławek
1
Średnia liczba gwiazdek wg Clickmeeting
1

Popularne nagrania webinarów z fizjoterapii dziecięcej

Webinar dla fizjoterapeutów dziecięcych pracujących z dziećmi powyżej 1-2 roku życia z elementami praktycznymi terapii manualnej oraz ćwiczeń wzmacniających.

Zestaw 3 webinarów dla początkujących fizjoterapeutów dziecięcych z podstawowymi informacjami na temat fundamentów pracy terapeutycznej z niemowlętami.

Nagranie z webinaru dla doświadczonych fizjoterapeutów dziecięcych na temat anatomii i fizjologii przepony noworodka wraz z dysfunkcjami temu towarzyszącymi.

Webinary z fizjoterapii niemowląt i dzieci, które tworzę w ramach portalu FizjoSławek, to tematy bliskie mojej codzienności terapeutycznej. Nie czułbym się dobrze sam ze sobą, gdybym poruszał tematykę przeczytaną w książce i po prostu powielał przekaz dalej. Najważniejsza dla mnie jest autentyczność i na nią stawiam tworząc kolejne webinary dla fizjoterapeutów dziecięcych. Cały przekaz opiera się o moje doświadczenia kliniczne w oparciu o możliwe najnowsze publikacje naukowe. Obserwacje praktyczne bywają dużo bogatsze niż aktualny stan wiedzy teoretycznej, jednak mając tak odpowiedzialny zawód powinniśmy wspierać się wnioskami naukowców. Program kursów online zaprojektowany jest tak, aby połączyć te dwa światy w rzeczywistość.

Kolejny webinar na żywo za

 • 00Dni
 • 00Godziny
 • 00Minuty
 • 00Sekundy

Fizjologia w pediatrii: 2. Od połknięcia do wypróżnienia – webinar na żywo 02.06.24

Zapraszam na cykl webinarów poświęcony, jakże fascynującej, fizjologii człowieka na jego wczesnym etapie rozwoju. „Fizjologia w pediatrii” to wykłady teoretyczne wprowadzające do podstawowych mechanizmów życiowych wpływających na rozwój oraz zdrowie niemowląt i małych dzieci. Pamiętajmy jednak, że człowiek to organizm, a nie mechanizm. Głównym celem tej serii webinarów będzie odpowiedzenie na pytania, które mało kto sobie zadaje, choć na co dzień tematy te stanowią naszą codzienność zawodową.

Drugi temat, czyli układ pokarmowy, w którym zgłębimy teorię dotyczącą tworzenia, struktury oraz funkcji układu pokarmowego – embriologia, anatomia, fizjologia. Przeniesiemy również teorię na praktykę, a więc zrozumiesz patofizjologię takich przypadków klinicznych jak refluks, kolki, dyschezja, które bardzo często występują u niemowląt jak i małych dzieci.

Kim jestem?

Sławek Morel – fizjoterapeuta dziecięcy i założyciel portalu FizjoSławek. Człowiek z sercem podchodzący do swojego zawodu, który stara się spoglądać na rozwój oraz zdrowie niemowląt i małych dzieci jak najszerzej tylko potafi, kompletnie i holistycznie tworząc swój własny model terapeutyczny. Jak podkreśla, terapia dziecka, to także terapia dla rodziców, a więc należy objąć troską całą rodzinę. Miłośnik natury oraz jej integracyjnego połączenia z człowiekiem i wszechświatem.

Szkolenia i szkoły:

 • Student International College Osteopatia Medicine Malta (ICOM) na kierunku Osteopatia Pediatryczna –  w trakcie
 • Koncept biodynamiczny w nauce osteopatii – w trakcie
 • Osteopatia w pediatrii: dzieci 0-14 miesięcy
 • Osteopatyczna diagnostyka i leczenie narządów trzewnych
 • Podejście osteopatyczne w pediatrii – niemowlaki
 • Wykorzystanie metody Developmental Neuro-Motor Stimulation (DENEMS) w terapii osób z zaburzonym napięciem mięśniowym
 • Przygotowanie do pionizacji i chodu dzieci od 0 do 24 miesięcy
 • Analiza rozwoju ruchowego dziecka w pierwszym roku życia
 • Teoretyczne i praktyczne zastosowanie kinesiotapingu i tapingu sportowego w fizjoterapii
SW-28

Nagrane webinary z fizjoterapii dzieci i niemowląt

Jeszcze więcej nagrań z webinarów z fizjoterapii dziecięcej czeka na ciebie na portalu FizjoSławek.

Z czasem nagrań webinarów dla fizjoterapeutów dziecięcych będzie przybywać, a onlajnowa biblioteczka webinarowa będzie się wypełniać. Zerknij co do tej pory  się w niej zgromadziło przez ostatnie kilka lat i czerp z niej ile tylko potrzebujesz. Jeżeli masz jakiś pomysł na webinar, to napisz do mnie, a może wkrótce pojawi się on w formacie „na żywo”. Miłej nauki 😉

Nie oglądasz nic na razie?

Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej nowości na portalu FizjoSławek

Zapisz się do newsletter’a!

Zgarnij prezent: mini-ebook „Przepona noworodka”

*Webinar otrzymujesz na gwarantowany okres 30 lub 90 dni, lecz w praktyce będzie on przypisany do twojego konto tak długo, jak tylko będzie dostępny na portalu FizjoSławek. Medycyna się rozwija, a więc w momencie, w którym wiedza zawarta w danym webinarze ulegnie uaktualnieniu, wtedy nagranie z portalu zostanie usunięte, aby nie przekazywać nieaktualnych informacji. Zostaniesz o tym wcześniej poinformowany ze sporym wyprzedzeniem.