Połączyć otwarte umysły z pasją dla pasji

Historia powstawania FizjoSławek

Historia powstania

listopad 2021

Do tej pory organizowałem tylko darmowe webinary na Facebook’u, prowadziłem od niedawna grupę Terapeuci Dziecięcy oraz regularnie publikowałem na roboczym blogu. Poza internetem prowadziłem warsztaty dla rodziców, a za czasów studiów publikowałem artykuły naukowe i występowałem na konferencjach. Od zawsze chciałem stworzyć coś więcej, mimo że wcale mało do tej pory nie zrobiłem. 

Miałem to szczęście, że mocno wierzyłem w siebie i miałem przy sobie osoby, które chciały dołączyć do projektu i mi pomóc oraz te, które zawsze we mnie wierzyły i wspierały przez cały czas. Są to Nasi instruktorzy, rodzice i terapeuci, którzy śledzili moje poczynania już wcześniej i zawsze wspierali mnie dobrym słowem oraz pomysłem, ale też znajomi ze studiów wraz z rodziną. Dziękuję Wam za to, bo choć zawsze mierzyłem wysoko, nie zawsze miałem w sobie na tyle odwagi aby ruszyć z miejsca.

Otwarcie firmy

marzec 2022

2 marca zarejestrowana została firma FizjoSławek, ale na start portalu trzeba było poczekać jeszcze miesiąc. Większość spraw załatwiałem sam, aby obniżyć koszta całego projektu, więc po powrocie z gabinetu do domu siadałem do komputera, jadłem, pracowałem do późna, myłem się i szedłem spać. Tak codziennie przez 4 miesiące. 

W zasadzie to bardzo podobnie wyglądało moje życie aż do wakacji. Wielokrotnie żałowałem, że się tego podjąłem, lecz to co mnie motywowało, to kontakt z aktualnymi „widzami” moich profili społecznościowych. Co jakiś czas publikowałem obecny stan strony internetowej poniekąd prosząc o wsparcie i na szczęście zawsze choć jedna osoba się do mnie odzywała pisząc, że czeka i trzyma kciuki. Wasze wsparcie wtedy bardzo mi pomagało.

Pierwsze projekty

wrzesień 2022

Wrzesień to szczególny miesiąc. Do tego okresu udało mi się zogranizować 3 swoje autorskie webinary oraz 3 webinary innych instruktorów. To co jednak było największym wyzwaniem to organizacja i poprowadzenie warsztatów dla terapeutów dziecięcych na temat manualnej pracy z asymetrią niemowlęcą. Odbiór był niesamowity, a chętnych było dużo więcej niż przewidziałem i mogłem zorganizować w kolejnym tygodniu od razu drugą edycję.

Nabrawszy wiatru w skrzydła od razu zacząłem projektować kolejne rzeczy i… tu muszę się zatrzymać, bo póki co nie są one jeszcze oficjalne. Na pewno warto czekać, szczególnie jeśli jesteś terapeutą i liczysz na moje kolejne spotkania edukacyjne.

Sala szkoleniowa

listopad 2022

A w zasadzie to styczeń 2023, lecz listopad będzie dla mnie pamiętny, ponieważ wtedy zawiązała się współpraca pełna pasji z przecudowną firmą szkoleniową z Wrocławia – SPASJA. 

Tym sposobem, 3 miesiące później odbyło się moje pierwsze pełne, 3-dniowe szkolenie, zarazem spełniając moje marzenie od czasu studiów. Zostałem szkoleniowcem! Wdzięczność, którą czułem była przeogromna. Przede wszystkim do ludzi, którzy wyciągnęli do mnie rękę i bez większego doświadczenia szkoleniowego przyjęli mi z ciepłym sercem na dłoni.

Pierwsze grupy zapadają w pamięć i tutaj ogromna wdzięczność i podziękowanie do moich pierwszych wrocławskich kursantek, które zjawiły się, aby razem ze mną przepracować materiał, który przygotowałem. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszej pierwszej grupy – dziękuję!

Powrót na studia

październik 2023

Fejsbukowa grupa dla Terapeutów Dziecięcych

Dołącz do Nas i wejdź do grupy Terapeuci Dzięciecy na Fejsbuku, która stworzona została właśnie dla wszelkich terapeutów dzięcięcych – fizjoterapeutów, (neuro)logopedów, pedagogów, psychologów, osteopatów, dietetyków i innych.