Opinie moich wspaniałych uczestników webinarów, warsztatów i szkoleń

Ogromna dawka wiedzy z różnych obszarów terapii m.in wisceralnej, manualnej, osteopatycznej. A to wszystko zgrabnie i "z głową" wplecione w zaburzenia asymetrii u niemowląt. Ale co na równi ważne pełna petarda energii, pasji, akceptacji i wzajemnego szacunku płynąca od instruktora i uczestników w trakcie szkolenia. Polecam i Sławek - rób tak dalej bo robisz to dobrze.
Marta
Fizjoterapeutka
Byłam, doświadczyłam i z pewnością będę mówić o Twoim sposobie terapii dalej bo jest niezwykle interesujący ☺️ Także Sławek - więcej wiary w siebie bo jesteś świetny w tym co robisz, a wiem że dopiero się rozkręcasz. Dziękuję zarówno Tobie jak i Spasji. Wszystko było na bardzo wysokim poziomie 👏👏👏 Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia😙
Kamila
Fizjoterapeutka
Dla mnie było to coś nowego, zupełnie nowe podejście, więc myślę, że kurs mi przede wszystkim wiele do myślenia 😅 ,ale również fajne techniki, które staram się łączyć z tym co już miałam. Jeśli chodzi o samą asymetrię u niemowląt, w ciągu 10 dni turnusu łącząc te techniki z innymi, udaje mi się dużą część asymetrii zmniejszyć np. w obrębie głowy. Nie jest jeszcze to 100%, są też trudniejsze przypadki, które tak łatwo nie idą, jak asymetria funkcjonalna w obrębie kończyn i obracania się. Ale tu być może potrzeba więcej czasu na to, aby mózg się przestawił na nową możliwość tak jak mówiłeś. No i używam tego także w zupełnie innych przypadkach u starszych dzieci jak klatka piersiowa kurza, szewska itd. 😊
Sylwia
Fizjoterapeutka
Ja dziś właśnie miałam taka rozkmine- miałam do Ciebie pisać 😉 pracuje metoda której mnie nauczyłeś i mam takie fajne efekty u maluchów! Myśle sobie- jeden pacjent to może być przypadek. Ale jest ich naprawdę wielu , dziś przyjęłam po kilkudniowym/nawet dwutygodniowym odstępie dzieci i efekty powalają. Wstrzymywałam się z opinią, żeby sprawdzic czy to, co robię dziala i uwaga DZIAŁA! Jeszcze raz bardzo dziękuje za ogromną dawkę wiedzy. Do zobaczenia! 😊
Sandra
Fizjoterapeutka
Świetny webinar, ogromna dawka wiedzy, poszerza perspektywę pracy z pacjentem. Z niecierpliwością czekam na kolejne webinary.
Anonim
Świetny webinar, połączenie teorii i praktyki, nie pierwszy i z pewnością nie ostatni w jakim uczestniczyłam.
Anonim
Szkolenie na najwyższym poziomie! Merytorycznie świetnie, a do tego cała masa praktyki. Polecam szkolenia u Sławka Morela bez dwóch zdań! Nie będziecie żałować! Organizatorzy zadbali o najmniejszy szczegół, żebyśmy czuli się komfortowo. Kącik kawowy wypas 🤤 Dziękuję i do zobaczenia na następnym szkoleniu!
Aga
Fizjoterapeutka, terapeutka SI, terapeutka czaszkowo-krzyżowa
Bardzo fajnie i prosto przekazane informacje. Zaczynam pracę z dziećmi i bardzo się cieszę że trafiłam na twoją stronę i mogę czerpać wiedzę z pewnego źródła. Dobrze że jesteś!
Agata
Fizjoterapeutka
Bardzo dobre, interesujące, przepełnione wiedzą warsztaty. Warto było jechać 300km! Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na innych twoich kursach.
Ada
Terapeutka czaszkowo-krzyżowa
Jestem bardzo zadowolona, inne spojrzenie na terapie. Czekam na webinar dot. przepukliny 🙂
Anonim
Webinar bardzo ciekawy i dla mnie, jako studentki IV roku fizjoterapii, która w przyszłości chce pracować z dziećmi, bardzo przydatny. Czekam już na kolejne webinary!
Karolina
Studentka fizjoterapii
Dobry kurs na początek drogi zawodowej, a dla bardziej doświadczonych terapeutów możliwość poznania innego spojrzenia na terapię. Otwarcie głowy, aby nie pracować stereotypowo i podchodzić indywidualnie do każdego pacjenta.
Anonim
Webinar bardzo ciekawie poprowadzony, jasno, przejrzyście. Super! Czekam na bardziej szczegółowe webinary dotyczące np. konkretnych trudności/zaburzeń w rozwoju dzieci.
Monika
Fizjoterapeutka
Warsztaty były świetnie przygotowane. Zdobyłam dużo nowych informacji. Mimo małego doświadczenia czułam się bardzo dobrze. Zaangażowanie prowadzącego godne podziwu. Czekam na kolejne!
Anonim

Podziel się swoimi odczuciami po webinarze, warsztacie lub szkoleniu -> kontakt@fizjoslawek.pl

Webinary

Szkolenia stacjonarne

Fejsbukowa grupa dla Terapeutów Dziecięcych

Dołącz do Nas i wejdź do grupy Terapeuci Dzięciecy na Fejsbuku, która stworzona została właśnie dla wszelkich terapeutów dzięcięcych – fizjoterapeutów, (neuro)logopedów, pedagogów, psychologów, osteopatów, dietetyków i innych.