Opinie moich wspaniałych uczestników webinarów, warsztatów i szkoleń

Dla mnie było to coś nowego, zupełnie nowe podejście, więc myślę, że kurs mi przede wszystkim wiele do myślenia 😅 ,ale również fajne techniki, które staram się łączyć z tym co już miałam. Jeśli chodzi o samą asymetrię u niemowląt, w ciągu 10 dni turnusu łącząc te techniki z innymi, udaje mi się dużą część asymetrii zmniejszyć np. w obrębie głowy. Nie jest jeszcze to 100%, są też trudniejsze przypadki, które tak łatwo nie idą, jak asymetria funkcjonalna w obrębie kończyn i obracania się. Ale tu być może potrzeba więcej czasu na to, aby mózg się przestawił na nową możliwość tak jak mówiłeś. No i używam tego także w zupełnie innych przypadkach u starszych dzieci jak klatka piersiowa kurza, szewska itd. 😊
Sylwia
Fizjoterapeutka
Bardzo fajnie i prosto przekazane informacje. Zaczynam pracę z dziećmi i bardzo się cieszę że trafiłam na twoją stronę i mogę czerpać wiedzę z pewnego źródła. Dobrze że jesteś!
Agata
Fizjoterapeutka
Bardzo dobre, interesujące, przepełnione wiedzą warsztaty. Warto było jechać 300km! Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na innych twoich kursach.
Ada
Terapeutka czaszkowo-krzyżowa
Webinar bardzo ciekawy i dla mnie, jako studentki IV roku fizjoterapii, która w przyszłości chce pracować z dziećmi, bardzo przydatny. Czekam już na kolejne webinary!
Karolina
Studentka fizjoterapii
Dobry kurs na początek drogi zawodowej, a dla bardziej doświadczonych terapeutów możliwość poznania innego spojrzenia na terapię. Otwarcie głowy, aby nie pracować stereotypowo i podchodzić indywidualnie do każdego pacjenta.
Anonim
Webinar bardzo ciekawie poprowadzony, jasno, przejrzyście. Super! Czekam na bardziej szczegółowe webinary dotyczące np. konkretnych trudności/zaburzeń w rozwoju dzieci.
Monika
Fizjoterapeutka
Warsztaty były świetnie przygotowane. Zdobyłam dużo nowych informacji. Mimo małego doświadczenia czułam się bardzo dobrze. Zaangażowanie prowadzącego godne podziwu. Czekam na kolejne!
Anonim

Podziel się swoimi odczuciami po webinarze, warsztacie lub szkoleniu -> kontakt@fizjoslawek.pl

WEBINARY

WARSZTATY 1-DNIOWE

SZKOLENIA 3-DNIOWE

Fejsbukowa grupa dla Terapeutów Dziecięcych

Dołącz do Nas i wejdź do grupy Terapeuci Dzięciecy na Fejsbuku, która stworzona została właśnie dla wszelkich terapeutów dzięcięcych – fizjoterapeutów, (neuro)logopedów, pedagogów, psychologów, osteopatów, dietetyków i innych.