Partnerzy

MedPharm Polska to wydawnictwo medyczne i farmaceutyczne z siedzibą we Wrocławiu. Od ponad 17 lat dostarcza studentom, lekarzom i farmaceutom sprawdzone źródła wiedzy. Wśród flagowych produktów MedPharmu są m.in.: seria atlasów anatomicznych PROMETEUSZ oraz Farmakologia i Toksykologia Mutschlera. Poza książkami specjalistycznymi z dziedziny medycyny i farmacji, w ofercie wydawnictwa znajdziecie również publikacje poświęcone diagnostyce laboratoryjnej, kosmetologii i weterynarii.

Centrum Spasja jest Niepubliczną Placówką Oświatową założoną w 2010 roku we Wrocławiu. Od tego roku przeprowadziliśmy setki kursów i przeszkoliliśmy tysiące kursantów.

Misją Centrum Szkoleniowego Spasja jest kompleksowe kształcenie rzetelnych, kompetentnych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii i masażu poprzez zapewnienie najwyższych standardów nauczania oraz propagowanie holistycznego spojrzenia na ludzkie ciało.

ICO- The Institute of Classical Osteopathy powstało z pasji i miłości do klasycznej osteopatii. Szykujemy dla Was wartościowe szkolenia z wyjątkowymi gośćmi.

Stosując specjalistyczne narzędzia i autorskie programy pomagamy odkrywać w sobie pokłady tej doskonałości i do niej dążyć. Wspieramy dzieci i rodziców w pogłębianiu wzajemnych więzi poprzez wzmacnianie wzajemnej, efektywnej komunikacji. Wykorzystując techniki MBTI oraz Insight Discovery pokazujemy mocne strony rodziców i dzieci oraz ich obszary do rozwoju. Dla praktyków biznesu i menadżerów proponujemy  coaching biznesowy, kariery oraz life coaching. Wspieramy także organizacje i firmy w  tworzeniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi, treningu oraz dajemy gotowe narzędzia wspierające.

Fejsbukowa grupa dla Terapeutów Dziecięcych

Dołącz do Nas i wejdź do grupy Terapeuci Dzięciecy na Fejsbuku, która stworzona została właśnie dla wszelkich terapeutów dzięcięcych – fizjoterapeutów, (neuro)logopedów, pedagogów, psychologów, osteopatów, dietetyków i innych.