Partnerzy

Więcej informacji znajdziecie w mediach społecznościowych wydawnictwa:

https://www.instagram.com/medpharmpolska/?hl=pl

https://www.facebook.com/medpharmpl

MedPharm Polska to wydawnictwo medyczne i farmaceutyczne z siedzibą we Wrocławiu. Od ponad 17 lat dostarcza studentom, lekarzom i farmaceutom sprawdzone źródła wiedzy. Wśród flagowych produktów MedPharmu są m.in.: seria atlasów anatomicznych PROMETEUSZ oraz Farmakologia i Toksykologia Mutschlera. Poza książkami specjalistycznymi z dziedziny medycyny i farmacji, w ofercie wydawnictwa znajdziecie również publikacje poświęcone diagnostyce laboratoryjnej, kosmetologii i weterynarii.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wydawnictwo MedPharm Polska wypracowało sobie silną pozycję na rynku książek przeznaczonych dla fizjoterapeutów i osteopatów. Do najbardziej znanych tytułów należą: Anatomia funkcjonalna dla fizjoterapeutówMobilność w treningu funkcjonalnym czy dwutomowy Atlas Anatomii Palpacyjnej.

Centrum Spasja jest Niepubliczną Placówką Oświatową założoną w 2010 roku we Wrocławiu. Od tego roku przeprowadziliśmy setki kursów i przeszkoliliśmy tysiące kursantów.

Misją Centrum Szkoleniowego Spasja jest kompleksowe kształcenie rzetelnych, kompetentnych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii i masażu poprzez zapewnienie najwyższych standardów nauczania oraz propagowanie holistycznego spojrzenia na ludzkie ciało.

 Spośród innych firm szkoleniowych wyróżniają nas:

  • Metody nauczania – ukierunkowane na kształcenie praktyczne, odpowiadające aktualnemu zapotrzebowaniu na rynku pracy w Polsce i za granicą.
  • Nasze kursy w minimum 80% koncentrują się na praktyce. Dzięki temu kończąc kurs możecie od razu pracować technikami, których się uczyliście.
  • Liczebność grupy – w zależności od kursu, ale tak, by zachować jakość. Na kursach masażów relaksacyjnych mamy do 6 osób, na kursach fizjoterapeutycznych maksymalnie 20 osób. Jest to liczba, której nie przekraczamy! Nie znajdziesz u nas tłumów ludzi na szkoleniu, a Instruktor znajdzie czas dla każdego.
  • Nasza kadra dydaktyczna złożona jest z doświadczonych specjalistów i praktyków, u których bogata wiedza merytoryczna idzie w parze z codzienną praktyką zawodową w gabinetach.
  • SPASJA nie jest firmą sprzedażową, która w temat kursu wplata sprzedaż swoich produktów do terapii. Naszą pasją jest rozwijanie siebie i Was, co owocuje najlepszą jakością szkoleń.
  • Nasz program jest tworzony w oparciu o analizę potrzeb branży, co zapewnia doskonały start naszym absolwentom.
  • Wyłącznie najlepsze opinie kursantów, którzy skończyli nasze kursy. Jeszcze nikt nie wyszedł z naszego kursu niezadowolony.
  • Doskonała atmosfera na kursach, nie spotkacie u nas wyniosłych i nieprzystępnych instruktorów, nie dyskryminujemy nikogo!

Umysł jest jak spadochron. Najlepiej działa, kiedy jest otwarty

Albert Einstein

Osteoblog oraz Osteopatia Pediatryczna to firmy prowadzone przez doświadczonego osteopatę Jakuba Modliszewskiego.

„Naszym celem jest kompleksowe przygotowanie uczestników szkolenia do samodzielnej praktyki osteopatii pediatrycznej. Dlatego szkolenia są realizowane we współpracy z najlepszą kadrą zagraniczną i we współpracy z zagranicznymi placówkami.”

Aktualnie prowadzone szkolenia:

  • Osteopatia pediatryczna (kurs) 3 moduły
  • Osteopatia Pediatryczna – 2 letnia szkoła akredytowana przez International College Osteopathic Medicine Malta (ICOM)

Stosując specjalistyczne narzędzia i autorskie programy pomagamy odkrywać w sobie pokłady tej doskonałości i do niej dążyć. Wspieramy dzieci i rodziców w pogłębianiu wzajemnych więzi poprzez wzmacnianie wzajemnej, efektywnej komunikacji. Wykorzystując techniki MBTI oraz Insight Discovery pokazujemy mocne strony rodziców i dzieci oraz ich obszary do rozwoju. Dla praktyków biznesu i menadżerów proponujemy  coaching biznesowy, kariery oraz life coaching. Wspieramy także organizacje i firmy w  tworzeniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi, treningu oraz dajemy gotowe narzędzia wspierające.

Fejsbukowa grupa dla Terapeutów Dziecięcych

Dołącz do Nas i wejdź do grupy Terapeuci Dzięciecy na Fejsbuku, która stworzona została właśnie dla wszelkich terapeutów dzięcięcych – fizjoterapeutów, (neuro)logopedów, pedagogów, psychologów, osteopatów, dietetyków i innych.