Ten ebook jest dla wszystkich osób poszukując odpowiedzi na najczęstsze, nurtujące pytania o rozwoju i zdrowiu niemowląt.
Liczba stron
1
Liczba odpowiedzi
1
Znajdziesz w nim między innymi odpowiedzi na takie tematy jak:

Ebook o rozwoju niemowląt

45 pytań o rozwoju niemowląt” to ebook napisany bardzo ogólnie o rozwoju dziecka, więc trafi zarówno do lekarza, terapeuty, jak i rodzica. Język popularno-naukowy sprzyja merytorycznemu przekazowi jednocześnie zachowując lekkostrawność czytania. Każde z 45 pytań było mi bliskie, dlatego nie znajdziesz w tym ebook’u informacji przepisanych z książki, ponieważ wszystko pisane było prosto z głowy. Uwielbiam ironię i luz przekazu, dlatego nie omieszkałem wpleść odrobiny humoru, żeby nie było zbyt nudno.

To jest mój drugi ebook, a pierwszy „Instrukcja obsługi niemowlaka okazał się prawdziwym hitem. Przeczytało go prawie 200 czytelników!

Kim jestem?

Sławek Morelfizjoterapeuta dziecięcy, student osteopatii pediatrycznej i założyciel portalu FizjoSławek. Człowiek z sercem podchodzący do swojego zawodu, który stara się spoglądać na rozwój oraz zdrowie niemowląt i małych dzieci jak najszerzej tylko potafi, kompletnie i holistycznie tworząc swój własny model terapeutyczny. Jak podkreśla, terapia dziecka, to także terapia dla rodziców, a więc należy objąć troską całą rodzinę. Miłośnik natury oraz jej integracyjnego połączenia z człowiekiem i wszechświatem.

Poza webinarami prowadzę warsztaty i szkolenia dla fizjoterapeutów dziecięcych w Sosnowcu, Wrocławiu i Gdańsku. Sam również nieustannie pogłębiam swoje kwalifikacje, aktualnie studiując osteopatię pediatryczną.

SW-28

45 pytań o rozwoju niemowląt

70,00 zł